Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » Biuletyn Informacji Publicznej » Finanse Powiatu Średzkiego » Pomoc publiczna

Pomoc publiczna

Informacja o pomocy publicznej udzielonej w 2012 roku.

 

Wykaz osób prawnych i fizycznych, którym udzielono pomocy publicznej w 2012 r.

(podstawa prawna: art. 37 ust. 1 pkt 2 ppkt g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.
o finansach publicznych, Dz.U z 2009 roku, Nr 157, poz. 1240 ze zmianami)


Lp.            Imię i nazwisko, nazwa

1.            Zakład Gospodarki Komunalnej w Zaniemyślu

2.            DEKARBUD Zakład Usługowo Handlowy

3.            Zakład Mechaniczny KRYGATON

4.            Nowela Sp. z o.o.

5.            Kinga Sobczak i Patrycja Sobczak

6.            Warsztat Stolarski DREWSTYL Adam Ławniczak

7.            Szymon Zakrzewski

8.            Piotr Górski

9.            Lesław Florczak

10.          Daniel Szymański

11.            Natalia Mydlarz

12.            Wiesława Grzegorz

13.            Krzysztof Różewski

14.            Dariusz Szulc

15.            Grzegorz Biernacik

16.            Marcin Kołaczkowski

17.            Grzegorz Sroczyński

18.            Łukasz Kupś

19.            Jakub Tomczak

20.            Magdalena Sokołowska - Leger

21.            Jolanta Wichłacz

22.            Artur Skowroński

23.            Agnieszka Gramek

24.            Roman Gryciuk

25.            Arkadiusz Bednarz

26.            Robert Nieborak

27.            KMK s.j. D. Kaźmierczak, C. Mądry, M. Kaźmierczak

28.            F.P.H.U. Piekarnia Sklep Wielobranżowy Bogumiła Mucha

29.            P.T.H.U. "Jola" Henryk Sobkowiak

30.            METAL - REMONT Zenon Czubaj

31.            Biuro Rachunkowe Magdalena Paczkowska

32.            Sławomir Kniat

33.            Rafał Dobrzański

34.            Katarzyna Dobrzańska

35.            Firma Wielobranżowa Sławomir Maćkowiak

36.            Bernard Zenker

37.            P.H.U. CICHY Jakub Cichowlas

38.            Mirosław Piaskowski

39.            Krzysztof Wosiński

40.            „TWÓJ OGRÓD" Honorata Kraszkiewicz

41.            Marta Żarnowska

42.            Beata Nowak

43.            KOMUNAL PARTNER Sp. z.o.o.

44.            Andrzej Tomczak

45.            P.P.H.U. „KICIŃSCY" Monika Kicińska

46.            Usługi Ogólnobudowlane Jakub Idziaszek

47.            Agnieszka Pieczyńska

48.            Maria Konecka

49.            Jacek Dobersztajn

50.            Przedsiębiorstwo Usługowe Marcin Wolski

51.            Witold Przybylski

52.            Usługi Projektowania Budowlanego

53.            Ariel Mikołajczak

54.            Mateusz Janasik

55.            Kamil Krajewski

56.            F.H.U. „PATI"  Patrycja Przybylska

57.            Salon Fryzjerski Mariola Stachowiak

58.            Delikatesy „KASIA" Paweł Śmiglak

59.            INSTAL - MET Piotr Kurzawa

60.            Katarzyna Rydlewska

61.            Grzegorz Rytter

62.            MWBEN Sp. z o.o.Michał Benedyka

63.            Maria Bury

64.            Damian Patrowicz

65.            Katarzyna Zdziabek

66.            Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stefan Klimczak

67.            Alicja Banaś

68.            Przedsiębiorstwo „MAZBIT" Zbigniew Frąckowiak

69.            BORPOL Karol Boruta

70.            Jakub Janusz Jaśkowiak

71.            P.H.U. Leszek Górski

72.            Szymon Krawczyński

73.            Eryka Kozak

74.            Matylda Markiewicz

75.            Szymon Zimoch

76.            Centrum Turystyczno - Konferencyjne „Zaniemyśl ....

77.            Dariusz Skarzyński

78.            Karol Grzembowski

79.            Dawid Miśko

80.            Sklep Ogólnospożywczy Jolanta Śmiglak

81.            Anna Skowalczyńska

82.            Paulina Spychała

83.            Joanna Pankowska

84.            Krzysztof Pankowski

85.            Robert Kozubski

86.            Norbert Dolniak

87.            Ewa Rozmiarek

88.            Piotr Marchwiak

89.            Szymon Łuczak

90.            Jerzy Stratyński

91.            Arkadiusz Lemański

92.            Patryk Smolarz

93.            Marek Dydymski

94.            Unisław Bednarek

95.            Paula Górka

96.            Krzysztof Solarski

97.            Wioletta Graczyk - Janiak

98.             Alina Dąbkowska

99.             Natalia Olesińska

100.           Bartosz Malina

101.           Barbara Piechota

102.        Lidia Jankowiak

 Starosta Średzki
/- / mgr Tomasz Pawlicki

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Tomasz Pawlicki
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Anna Ambroży (28/02/2013 07:33:37)
  • publikację informacji: Anna Ambroży (28/02/2013 07:34:45)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Anna Ambroży (28/02/2013 07:34:45)